גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה

//גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה

גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה

גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה

בסך הכול מה שאנחנו רוצים או שואפים לו הוא ליצור זיכרונות. על מנת ליצור את הזיכרונות יש אמצעים כגון כתיבת ספרים, צילום תמונות, סרטים ועוד אין ספור פתרונות. היעיל מכל האמצעים הוא שימוש במצלמת גו פרו / GoPro. אמנת במקום מצלמת גו פרו / GoPro נוצרה ונועדה עבור אותם ספורטאי אקסטרים, אך עם הזמן מסתבר כי גו פרו / Go Pro מתאימה לכולם ולכל מטרה כמעט ללא גבולות.

עולם ומלואו עם מצלמת גו פרו / GoPro

מצלמת גו פרו / GoPro החלה את דרכה על מנת לאפשר צילום ספורט אתגרי, לאט ובבטחה נוצרו התקנים ואביזרים נלווים שמאפשרים לחבר את המצלמה כמעט לכל מקום. היתרון הבולט של המצלמה הוא שהיא עמידה בפני זעזועים קלים וקשים כאחד, וככזו ניתן ללא חשש להתקינה על שלדת אופניים ואופנוע באותה נשימה. בעזרת התקני צימוד שונים שכוללים חבקים, מתאפשר צילום בזוויות מסובכות. אולי תגידו לעצמכם כי ניתן לעשות זאת גם עם מצלמה רגילה ולחבר אותה לאותה זרוע אך היתרון הבולט של מצלמות גו  פרוהוא שמעבר להיותה קטנה וחזקה גם הטכנולוגיה שבה מאפשרת לצלם שאינו מקצועי ליצור תמונות מדהימות וזאת בזכות שיפור תמונה אוטומטי.

שירות ואחריות ללא תחרות למצלמות גו פרו / GoPro

השירות והאחריות למצלמות. אמנם הסיכוי שתהיה תקלה נמוך מאוד אך בכל זאת בחול ההחלפה היא מיידית של מצלמה במצלמה (כל עוד אין שבר או נזק פיזי שנגרם בעקבות שימוש לקוי) בארץ שלנו ההחלפה המיידית מתאפשרת אם רכשתם את הגו פרו / GoPro שלכם ממשווק מורשה, אין זה אומר שלא תקבלו שירות אם רכשתם מכל אחד אחר אך הטיפול כנראה יארך זמן רב יותר. ההמלצה הרווחת היא לרכוש מצלמות ממשווקים מורשים, כך תבטיחו לעצמכם איכות ושירות כאחד, משווק מורשה מונחה על ידי היבואן הרשמי, היבואן למעשה הוא הפנים של יצרני גו פרו / GoPro ולכן הישרות יהיה איכותי וטוב. הדבר נכון גם לאביזרים נלווים מעבר למצלמת גו פרו / GoPro עצמה.גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה

גופרו יבואן רשמי/משווק מורשה 

2017-02-23T09:26:39+00:00נובמבר 29th, 2016|כללי|0 Comments
נגישות

מבצע גופרו 7 בלאק רק 1700 ש"ח כולל משלוח חינם למזמינים באתר סגור